Maç İzle 12
Singapore · ITF Women 23 Ekim 2026 Cuma 05:00

Aruzhan Sagandykova Fang An Lin Maçı Canlı Yayın Rehberi

Aruzhan Sagandykova
VS 05:00 · Cuma
Fang An Lin
———
▶
Aruzhan Sagandykova - Fang An Lin maç merkezi

Karşılaşma 05:00'de başlıyor. Maç merkezi başlama saatinde aktifleşir.

Otomatik skorDakika takibiOran hareketi
Başlama05:00
Tarih23 Ekim 2026
TurnuvaSingapore
DurumBekliyor

Maç Oranları

Maç Oranı
Aruzhan Sagandykov1.63Fang An Lin2.14
Fang An Lin to win their first Service Game
Yes1.64No2.15
Aruzhan Sagandykova to win their first Service Game
Yes1.52No2.40

Oranlar bilgilendirme amaçlıdır, sağlayıcı verisiyle güncellenir.

Aruzhan Sagandykova - Fang An Lin mücadelesi 23 Ekim 2026 Cuma günü Türkiye saatiyle 05:00'de başlıyor. Singapore kapsamındaki maçın canlı skoru, dakikası ve maç içi gelişmeleri bu sayfada otomatik güncellenir.

Maçı Canlı Takip

Skor tablosu 20 saniyede bir yenilenir; sayfayı elle yenilemeniz gerekmez. Maç başladığında yukarıdaki skor alanında dakika bilgisi ve güncel sonuç görünür. Karşılaşma öncesi ve sonrası aynı sayfadan takım bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İki Takımın Durumu

Aruzhan Sagandykova ve Fang An Lin için güncel form bilgileri maç saatine yakın netleşir. Kadro ve ilk 11 açıklamaları genellikle başlama saatinden yaklaşık bir saat önce duyurulur.

Sık Sorulan Sorular

Aruzhan Sagandykova Fang An Lin maçı saat kaçta?

Aruzhan Sagandykova - Fang An Lin karşılaşması 23 Ekim 2026 tarihinde Türkiye saatiyle 05:00'de başlıyor.

Aruzhan Sagandykova Fang An Lin maçı canlı nasıl izlenir?

Karşılaşmanın canlı skoru ve dakika dakika gelişmeleri bu sayfada güncellenir; Maç İzle üzerinden maç merkezini takip edebilirsiniz.

Maç hangi turnuvada oynanıyor?

Mücadele Singapore kapsamında oynanıyor.

Canlı skor ne sıklıkla güncelleniyor?

Skor ve dakika bilgisi 20 saniyede bir otomatik yenilenir, sayfayı yenilemeniz gerekmez.

Aynı Turnuvadan Diğer Maçlar

🎁 Bedava Bonus
Telegram'da anında bildirim