Maç İzle 12
CLA World Cup (2x5 min) · Esports Football 27 Ağustos 2026 Perşembe 22:08

Qatar (luxiqq) Ukraine (desicom) Maçı Canlı Yayın Rehberi

Qatar (luxiqq)
VS 22:08 · Perşembe
Ukraine (desicom)
12.00X7.5022.00
Qatar (luxiqq) - Ukraine (desicom) maç merkezi

Karşılaşma 22:08'de başlıyor. Maç merkezi başlama saatinde aktifleşir.

Otomatik skorDakika takibiOran hareketi
Başlama22:08
Tarih27 Ağustos 2026
TurnuvaCLA World Cup (2x5 min)
DurumBekliyor

Maç Oranları

Tam Zaman
12.00X7.5022.00
Yarı Devre
12.28X3.7522.25
Toplam Goller
Over2.23Under1.53
Toplam Goller - 1. Yarı
Over3.00Under1.30
Total Goals by Ukraine (desicom)
Over1.32Under2.80
Total Goals by Qatar (luxiqq)
Over1.90Under1.71
Ukraine (desicom) to Win and Both Teams To Score
Yes2.05No1.63
Both Teams To Score - 1st Half
Yes1.36No2.95

Oranlar bilgilendirme amaçlıdır, sağlayıcı verisiyle güncellenir.

Qatar (luxiqq) - Ukraine (desicom) mücadelesi 27 Ağustos 2026 Perşembe günü Türkiye saatiyle 22:08'de başlıyor. CLA World Cup (2x5 min) kapsamındaki maçın canlı skoru, dakikası ve maç içi gelişmeleri bu sayfada otomatik güncellenir.

Maçı Canlı Takip

Skor tablosu 20 saniyede bir yenilenir; sayfayı elle yenilemeniz gerekmez. Maç başladığında yukarıdaki skor alanında dakika bilgisi ve güncel sonuç görünür. Karşılaşma öncesi ve sonrası aynı sayfadan takım bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İki Takımın Durumu

Qatar (luxiqq) ve Ukraine (desicom) için güncel form bilgileri maç saatine yakın netleşir. Kadro ve ilk 11 açıklamaları genellikle başlama saatinden yaklaşık bir saat önce duyurulur.

Karşılaşma öncesi piyasa oranları: 1 2.00 · X 7.50 · 2 2.00. Oranlar maç saatine kadar hareket edebilir.

Sık Sorulan Sorular

Qatar (luxiqq) Ukraine (desicom) maçı saat kaçta?

Qatar (luxiqq) - Ukraine (desicom) karşılaşması 27 Ağustos 2026 tarihinde Türkiye saatiyle 22:08'de başlıyor.

Qatar (luxiqq) Ukraine (desicom) maçı canlı nasıl izlenir?

Karşılaşmanın canlı skoru ve dakika dakika gelişmeleri bu sayfada güncellenir; Maç İzle üzerinden maç merkezini takip edebilirsiniz.

Maç hangi turnuvada oynanıyor?

Mücadele CLA World Cup (2x5 min) kapsamında oynanıyor.

Canlı skor ne sıklıkla güncelleniyor?

Skor ve dakika bilgisi 20 saniyede bir otomatik yenilenir, sayfayı yenilemeniz gerekmez.

Aynı Turnuvadan Diğer Maçlar